اخبار و مقالات


 • مزایای استفاده از ماربل شیت

  تعداد بازدید : ۲۶۶ بار

  برای کسانی که عاشق ظرافت و ظاهر سنگ مرمر هستند اما در عین حال بودجه لازم برای خرید آن را ندارند می توانند به نصب ورق های مرمر دیواری فکر کنند. این ورق ها جدا از اینکه شبیه سنگ مرمر هستند، مزایای بسیار بیشتری از آنچه فکر می کنید ارائه می دهند.

  بنابراین، در این مقاله، مزایای پوشش دیوار ورق سنگ مرمر و اینکه چگونه می تواند به دیوارهای شما جلوه ای شبیه به سنگ مرمر بدهد، بحث خواهیم کرد. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا از تمام مزایای آن مطلع شوید و به دیوارهای ساده خود ظاهری شبیه مرمر بدهید.

  1. سبکی
  یکی از بزرگترین مزایای نصب ورق سنگ مرمر این است که بسیار سبک تر از سایر مصالح دیواری است. این ورق‌ها علاوه بر سبک‌تر بودن، باعث صرفه‌جویی زیادی در هزینه شما می‌شوند، زیرا فرآیند حمل و نقل و نصب بسیار آسان‌تر است. بنابراین، اگر می خواهید ظاهر سنگ طبیعی طراحی داخلی را بهبود بخشد و در عین حال راه حلی سبک و مقرون به صرفه می خواهید، حتماً باید به سراغ ورق های مرمر بروید.

  2. مقرون به صرفه
  یکی از بزرگ‌ترین دلایلی که بسیاری از صاحبان خانه‌ها به سمت صفحات دیواری می‌روند، مقرون به صرفه بودن آن‌ها است. آنها ظاهر و ظرافتی شبیه مرمر را به خانه شما می آورند. با انتخاب  آنها می توانید در بسیاری از هزینه ها از جمله در نصب، حمل و نقل و نگهداری صرفه جویی کنید.

  3. انعطاف پذیری
  این ورق های مرمر انعطاف پذیر بوده و می توانند بر روی هر دیواری نصب شوند، به عبارتی در نواحی ای که کمی خمیده یا غیرطبیعی است به راحتی قابل استفاده اند.

  4. پرکاربرد
  همانطور که می دانید، سنگ مرمر به دلیل ظاهر زیبا، رنگ های منحصر به فرد و الگوهای متمایز خود شناخته شده است. این ورق ها از نظر ظاهری، می توانند در زمینه های مختلف کاربردی از جمله نما، دیوارهای داخلی اتاق، محوطه سازی در فضای باز و غیره نصب شوند.
   بهترین بخش در مورد این ورق ها این است که می توان آنها را روی یک بستر بتنی یا چوبی نصب کرد. بنابراین، اگر صفحات دیواری ورق مرمر را در خانه خود نصب کنید، می‌توانید ایده‌های متفاوتی برای پوشش دیواری به کار ببرید تا فضای خود را زیباتر کنید.

  5. پوشاندن دیوارهای آسیب دیده یا ناهموار
  اگر دیوارهای ناخوشایند، آسیب دیده یا ناهموار دارید، این ورق ها برای پوشاندن آنها عالی هستند. دیوارهای اکثر حمام ها دارای نقص های جزئی هستند. سطوح ناهموار دیوار می تواند در هر خانه ای رخ دهد. صفحات دیواری با ورق مرمر می توانند آنها را بپوشانند تا ظاهری کاملاً صاف و یکنواخت ایجاد کنند.

   6. بادوام
  این پانل های روکش سنگی بادوام هستند و می توانند برای سال های آینده دوام بیاورند. اگر به درستی نصب و مراقبت شود، این ورق ها عملکرد خوبی دارند و به شما کمک می کنند تا به ظاهر مرمر دلخواه خود بر روی دیوارهای خود برسید. این ورق های سنگ مرمر در کنار دوام، حتی در شرایط مختلف نیز رنگ و ظاهر خود را حفظ خواهند کرد.

  مهم نیست که این ورق ها را کجا نصب می کنید، می تواند حمام، دیوارهای اتاق نشیمن، دیوارهای باغ یا دیوارهای بیرونی باشد. این ورق ها همیشه عملکرد خوبی دارند و دوام عالی را ارائه می دهند.

  مشاهده انواع طرح های ماربل شیت