درباره ما


 • درباره ما

  درباره ما

  مجموعه کالای چوب پرشین 135 در زمینه صنایع چوب و فعالیت های مرتبط با این صنعت از سال 1382 اقدام به فعالیت در زمینه پخش تخصصی صفحه کابینت نموده است. و امروزه سهم عمده ای از فروش این محصول یعنی صفحه کابینت در بازار را با ارائه محصولاتی متنوع به خود اختصاص داده است.

  بورس صفحه کابینت پرشین 135 با استفاده از مدیران متخصص و آشنا با دانش روز بازار در عرصه رقابت و در جهت تسهیل امور مرتبط با مشتریان و با آشنایی کامل از صنایع چوب کشور توانسه است تحولات بزرگی را در صنعت فروش صفحات کابینت ایجاد نماید. فروش و عرضه صفحه کابینت با تنوع رنگ بالا و در ابعاد مختلف تنها با عنوان یکی از فعالیت های مجموعه بوده که با استقبال فراوانی از طرف مشتریان مواجه گردیده است. همچنین این مجموعه به تازگی ورق های MDF و نئوپان با روکش ملامینه را با بیش از چهل رنگ متنوع به سبد محصولات خود اضافه نموده است.

  صفحه کابینت های موجود در مجموعه در سایز های 3 سانت و 5 سانت قابل ارائه و فروش می باشند. ولی به علت پرفروش تر بودن صفحه کابینت 5سانتی به دلیل موجود بودن در دو نوع مات و براق و رنگهای بسیار متفاوت و متنوع توانسته سهم بزرگی از بازار را از آن خود نماید.

  امید است که همچنان الطاف خداوند شامل حال ما گردیده و در آینده نیز با توجه به پیشرفت روز افزون این صنعت در کشور بتوانیم با ارائه بهترین کالای تولید شده در داخل کشور در جهت تامین نیازهای مشتریان گرامی همچون گذشته پیش قدم باشیم.