اخبار و مقالات


 • مزایای استفاده از سینک گرانیتی

  تعداد بازدید : ۲۵۵ بار

  برای کسانی که به دنبال چیزی منحصر به فرد هستند که از بقیه متمایز باشد، سینک های گرانیتی باید در لیست شما باشند. سینک های گرانیتی ظاهر و احساسی مجلل همراه با دوام را ارائه می دهند که سال ها دوام می آورد. بیایید بررسی کنیم که چرا سینک های گرانیتی یکی از بهترین انتخاب ها برای هر پروژه بازسازی آشپزخانه هستند.

  •  دوام و نگهداری آسان
   سینک های گرانیتی ظاهری متمایز و افزایش دوام را ارائه می دهند. بسیاری از سینک های گرانیتی با کامپوزیت گرانیت ساخته می شوند که باعث می شود در برابر حرارت، کپک و همچنین لکه شدن بسیار مقاوم باشند. سینک‌های گرانیتی می‌توانند برای سال‌های زیادی بدون آسیب دیدگی دوام بیاورند و سطح غیر متخلخل گرانیت به عنوان یک مانع در برابر باکتری ها عمل می کند و سینک های گرانیتی را گزینه های بهداشتی برای آشپزخانه ها می سازد. سینک های گرانیتی با مقاومت شدید در برابر سایش و پارگی، زیبایی و راحتی بی نظیری را برای آشپزخانه به ارمغان می آورند. 
  •   گزینه های طراحی منحصر به فرد
   سینک‌های گرانیتی در اندازه‌ها، شکل‌ها و رنگ‌های مختلف وجود دارند و گزینه‌های زیادی برای ایجاد آشپزخانه رویایی‌تان در اختیار شما قرار می‌دهند. از کاسه‌های دوتایی سنتی گرفته تا کاسه‌های کوچک تکی، چیزی را پیدا خواهید کرد که کاملاً در فضای شما قرار می‌گیرد و در عین حال به سبکی که می‌خواهید برسید!
  •  قیمت مقرون به صرفه
   در مقایسه با مواد دیگر مانند سینک های فولادی ضد زنگ یا چینی، گرانیت می تواند کاملاً مقرون به صرفه باشد. بسته به اندازه و شکلی که انتخاب می کنید و ویژگی های اضافی مانند لبه ها یا گوشه های گرد، هزینه کل شما ممکن است متفاوت باشد اما در حد بودجه باقی بماند!
  •  نصب آسان و تطبیق پذیری
   نصب سینک گرانیتی نسبتاً ساده است. تنها چیزی که نیاز دارید ابزارهای اولیه مانند مته و پیچ و در صورت لزوم مقداری درزگیر سیلیکونی است.علاوه بر این، از آنجایی که آنها در اشکال و اندازه‌های مختلف هستند، می‌توانند تقریباً برای هر پروژه‌ای قابل استفاده باشند.

  انواع طرح های سینک های گرانیتی